Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Hakkımızda

Şirketimiz ;1986 dan Beri; üretim ve hizmet sektörünün,özel veya tüzel pek çok kuruluşuna;
her konuda Reklam / Tanıtım propagandalarında, Televizyon & Radyo & Gazete Reklamları Tasarımı ve Yayımcılığı A dan Z ye Matbaa İşleri Promosyon Hediyelik Eşya Tabela & Bez Afiş & Işıklı Reklam konularında hizmet vermekteyiz bütün gördüklerimizden bütün düşündüklerimizden daha başka.

Sadece size özel sadece sizin için,İster kartvizitiniz olsun, ister firmanızın kurumsal kimliği, ister ürünlerinizin tanıtım kataloğu bütün bu işlerin ayrıntılarını, detaylarını şık tasarımlarla,renklerin coşkusuyla sizin için buluşturalım.

Biz sadece kendi düşlerimizi değil sizinde düşlerinizde görmek istediğinizi, hissettiklerinizi tasarlıyoruz sayfaları;internet`in en renkli, en çarpıcı ve en çok kullanılan
multi media hizmetidir.

Şirket kimliğini yansıtan bir reklam sayfasına sahip olmak; internet üzerinden ürününü hizmetini ve en önemlisiismini tüm dünyaya duyurmak kısaca bütünleşen dünyada bütünün bir parçası olmak artık tüm firmalar için kaçınılmaz bir unsurdur.

En zengin görsellikle, isteğe bağlı olarak haraketli animasyonlarla ve ses efektleriyle destekli olarak hazırlayacağımız web sayfanızı, ilgi çekici,akılda kalıcı ve her zaman gözde bir site yapmak işimizin en önemli parçası hız , kapasite, program, maliyet, satış sonrası destek ve güncellenebilme özellikleri dikkate alınır.

Bunların yanısıra, sistemi satan firmanın güvenirliği de önemlidir. Web Hizmetleri veya Yazılım ihtiyacınız ne olursa olsun en ekonomik fiyat ile İletişim sektöründeki tüm ürünleri ister markalı, ister markasız tercihinize sunuyoruz.

Tabiki satış sonrası desteğimizle birlikte.

ilan ver